Andrzejki IPA 2022 w Kołobrzegu

W dniu 25 listopada 2022 roku dzięki życzliwości Pana Zenona Bukowińskiego – honorowego członka naszego regionu,  na terenie Jego ośrodka  OKiW „Bukowina” w Kołobrzegu odbyło się spotkanie okolicznościowo – świąteczne „Andrzejki IPA 2022”. Podczas spotkania miało odbyć się  uroczyste wręczenie certyfikatów za długoletni staż w szeregach naszego stowarzyszenia dla kol. Jacka Kornatowskiego oraz Stanisława Golenia lecz z uwagi na różne okoliczności nie mogli przybyć – certyfikaty zostaną wręczone w innym terminie.

W spotkaniu brało udział 16-cioro członków i sympatyków naszego stowarzyszenia Regionu IPA Kołobrzeg ( kilka par nie przybyło z różnych przyczyn). Szczególnie dziękuję za przybycie kolegom z Regionu IPA w Białogardzie : Przewodniczącemu Waldemarowi Sosnowskiemu oraz Wojciechowi Jankowskiemu. Serdeczne podziękowania składam sponsorom, dzięki którym można było zasiąść przy syto zastawionym stole i wspominać dzieje naszego stowarzyszenia. I tak dziękuję serdecznie:

– gospodarzom ośrodka OKiW „Bukowina” w Podczelu – Marlenie i Zenonowi Bukowińskim za organizację i użyczenie kawiarni na uroczystość naszego spotkania,

– właścicielom zakładu piekarniczo – cukierniczego Bogumile i Adamowi Wierzbowskim  w Kołobrzegu za przekazane pieczywo i słodkości, które umiliły wspomnienia,

– dyrekcji zakładu produkcyjnego Lisner Sp. z o.o w Charzynie –  za przekazane przetwory rybne,  oraz kierownictwu zakładu mięsnego Górzyca  – KAMIL SP. z o.o. w Szczecinie – w osobie Pana Łukasza Czyrny za przekazane wyroby mięsne.

Wszystkim darczyńcom i uczestnikom spotkania jeszcze raz serdecznie dziękuję. Servo Per Amikeco !!!

 Autor – kol. Robert Szukalski Przewodniczący Regionu IPA – Kołobrzeg