Grudniowe spotkanie IPA 2016 w Kołobrzegu

   

Tradycją już stało się wśród członków Zachodniopomorskiej Grupy Wojewódzkiej IPA                     w Szczecinie, aby spotkać się wspólnie przy jednym stole w grudniu i połamać się opłatkiem.      W tym roku takie spotkanie w dniu 3. grudnia 2016 r. zorganizował Region IPA w Kołobrzegu przy wsparciu członków z Regionu IPA – Białogard. Przy udekorowanych odświętnie stołach zasiadło ok. 80 członków naszego stowarzyszenia, sympatyków, sponsorów i osób nas wspierających. Uroczystość rozpoczęto wręczeniem odznak IPA przez Prezesa ZGW kol. Roberta Rzeźnika niżej wymienionym Kolegom, którym serdecznie gratulujemy :

– kol. Andrzej Kosmala (IPA – Stargard) – XV lat w IPA,

– kol. Tomasz Hanasz (IPA – Szczecin) – X lat w IPA,

– kol. Jarosław Gacek (IPA – Koszalin) – X lat w IPA,

– kol. Waldemar Sosnowski (IPA – Białogard) – X lat w IPA.
Po złożeniu sobie wzajemnych życzeń i podzieleniu się opłatkiem, na pamiątkę zrobiono wspólną fotografię w gościnnym lokalu MESKO. Niespodzianką był występ kołobrzeskiego skrzypka młodego pokolenia, który wprowadził wszystkich w bożonarodzeniowy klimat grając piękne polskie kolędy i nastrojowe współczesne utwory. Po koncercie na stoły podano niesamowitą ilość ryb różnego gatunku (pstrągi, łososie, śledzie, karpie itd.) na „milion sposobów” – ależ to była uczta !!! Pierogi, paszteciki, rybne tatary, przeróżne sałatki, ciasta –    tego się nie da opowiedzieć. Szefowa lokalu Pani Renata Milas stanęła na wysokości zadania wspólnie z całą perfekcyjną obsługą gastronomiczną – serdecznie dziękujemy. Podczas rozmów    i degustacji potraw, wspominano miniony rok, realizację planów oraz snuto zamierzenia statutowe na 2017 rok. Nasze grudniowe spotkanie IPA w Kołobrzegu trwało do późnej nocy. Następnego dnia – w niedzielę – słoneczna pogoda zachęcała      do spacerów po kołobrzeskiej plaży i podziwianiu miasta z tarasu widokowego na 12. piętrze sanatorium „Perła Bałtyku”.

W tym miejscu Zarząd Zachodniopomorskiej Grupy Wojewódzkiej IPA w Szczecinie, składa serdeczne podziękowania za logistyczne przygotowanie naszej imprezy firmom:

INTER INVEST TM Agencja Detektywistyczna w Kołobrzegu, Polski Koncern Mięsny – DZICZYZNA – Sp. z o.o. w Grąbkowie woj. wielkopolskie, „SUPERFISH” S.A. Zakład Przetwórstwa Ryb Kukinia woj. zachodniopomorskie oraz „NORDFISH – FOODMARK” Sp. z o.o. w miejscowości Charzyno woj. zachodniopomorskie. Odrębne podziękowania należą się także organizatorom spotkania z Regionu IPA – Kołobrzeg kol. Robertowi Szukalskiemu i Jarosławowi Jasińskiemu, a także kol. Waldemarowi Sosnowskiemu z Regionu IPA w Białogardzie.

Servo Per Amikeco !!! kol. Mariola Świątczak sekretarz ZGW IPA – Szczecin. Autor zdjęć:             kol. Katarzyna Lubowicz z Regionu IPA – Stargard