IPA – Szczecin na mistrzostwach w Radomiu

Reprezentacja Zachodniopomorskiej Grupy Wojewódzkiej IPA – Szczecin w składzie: Sylwia Purlis, Przemysław Andrzejewski oraz Robert Łukojć, w dniach 29-30 kwietnia 2017 roku brała udział w 5. Otwartych Mistrzostwach Polski IPA w tenisie stołowym. Turniej zorganizowany został   przez Region Radom Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji IPA i Integracyjny Klub Tenisa Stołowego „Broń” Radom. Nasza reprezentacja w rozgrywkach grupowych zajęła 3 miejsce w grupie i w fazie pucharowej mogła walczyć jedynie o miejsca 9-13. Po zaciętych meczach udało się wywalczyć miejsce 9, a tym samym obroniona została pozycja wywalczona w roku 2016. Mistrzostwa przebiegały w bardzo przyjaznej atmosferze, poziom zawodników był bardzo wysoki. Po raz pierwszy w mistrzostwach wzięła udział reprezentacja spoza granic naszego kraju, była to reprezentacja IPA Cypr, która w fazie grupowej walczyła z naszą reprezentacją. Wracamy z Radomia bez pucharu, ale z miłymi wspomnieniami i doświadczeniem, które mamy nadzieję zaowocuje na kolejnych mistrzostwach. Klasyfikacja drużynowa mistrzostw przedstawia się następująco: