Karnawałowy Bal Przebierańców IPA – Pobierowo 2015

DSC05357

Jak ten czas leci !!! Karnawał i po karnawale …. Członkowie Regionu IPA w Dębnie tradycyjnie już od kilku lat zorganizowali Bal Przebierańców IPA dla członków województwa zachodniopomorskiego. Swojej gościny na trzy dni udzielił nam na początku lutego br. pensjonat PISZ w Pobierowie nad brzegiem Bałtyku. Nasze spotkanie było też okazją do złożenia podziękowań sponsorom Państwu Natalii i Marcinowi Kozłowskim z Dębna. Przewodniczący regionu kol. Mariusz Rudziński oraz sekretarz ZGW IPA – Szczecin kol. Mariola Świątczak, wręczyli naszym dobroczyńcom pamiątkową deskę z podziękowaniami za wieloletnią pomoc, wsparcie i współpracę z naszym stowarzyszeniem.

Pomysłowość i kreatywność naszych ipowców i sympatyków nie znała granic w wyborze wesołych masek i fantazyjnych kapeluszy karnawałowych oraz strojów z bajek i filmów. Pożegnanie karnawału 2015 było huczne i trwało do białego rana. Po nocnych szaleństwach obowiązkowy poranny spacer plażą pokrytą śniegiem oraz gorąca czekolada w zaprzyjaźnionej restauracji NAWIGATOR  w Pobierowie. Zapraszamy do naszej Galerii Foto.

Servo Per Amikeco !!!

kol. Mariola Świątczak

Autorzy zdjęć: kol. Krzysztof Wachowicz (IPA Straż Graniczna w Szczecinie) i kol. Paweł Lubowicz (IPA – Stargard Szczeciński).