Kije poszły w ruch na polu golfowym w Binowie

Tradycyjnie, jak zawsze każdego roku w lipcu, Region IPA w Gryfinie zorganizował kolejny turniej IPA     w golfa w którym udział wzięły 24 osoby – członkowie i sympatycy IPA z całej Zachodniopomorskiej Grupy IPA.

Pierwszy piątek lipca 2024 był słoneczny, bez opadów – idealnie na  rozgrywki golfowe. Do turnieju przystąpiło 6 drużyn ze Stargardu, Gryfina, Świnoujścia i Szczecina, a także drużyna sympatyków naszego stowarzyszenia. 9-dołkowe pole zostało opanowane przez IPA na kilka godzin. Wcześniej oczywiście instruktor pokazał wymagany sprzęt do gry np. zestawy kijów, piłeczki golfowe, wózki    3-kołowe do transportu sprzętu, rękawice oraz buty, które są kluczem do komfortowej gry w golfa.  Omówił także zasady bezpiecznej gry.

Zwycięzcą turnieju została drużyna z Regionu IPA – Świnoujście – serdecznie gratulujemy :-))  Wszyscy otrzymali w nagrodę białe ręczniki do kąpieli oraz kubki z logo IPA – Gryfino. Ponadto były wręczane okolicznościowe dyplomy i inne gadżety z logo IPA. Prezes ZGW kol. Grzegorz Sudakow w ramach podziękowań przekazał kol. G. Klimkowi pamiątkowe prezenty IPA.

Kulinarnym zakończeniem spotkania golfowego był wspólny obiad na tarasie restauracji Golf Park BINOWO w otoczeniu przyrody i wspaniałych widoków na pole golfowe. Sponsorem wiodącym imprezy była Pani Magdalena Kaminski – nasza Zasłużona dla IPA SP, Prezes Zarządu firmy CitoNet Sp. z o.o. w Szczecinie, której serdecznie dziękujemy za pomoc.

Szczególne podziękowania należą się kol. Grzegorzowi Klimkowi – Przewodniczącemu Regionu IPA – Gryfino za wkład pracy społecznej w organizację turnieju – Grzegorz jesteś wielki !!!  Do zobaczenia     za rok !!!

Servo Per Amikeco !!! Tekst : kol. Mariola Świątczak – sekretarz ZGW IPA – Szczecin; zdjęcia – uczestnicy turnieju.