Komunikat nr 3 sekretarza ZGW IPA-Szczecin

K O M U N I K A T   NR   3 / 2020

sekretarza Zachodniopomorskiej Grupy Wojewódzkiej IPA w Szczecinie z dnia 16. lipca 2020 r.

        1.  W dniu 21.maja 2020 r. odbyły się wybory w Regionie IPA Straż Graniczna w Szczecinie na kadencję 2020 – 2024. W wyniku głosowania po raz kolejny  Przewodniczącą wybrano kol. Krystynę Majunkę.

2.  W związku z upływem kadencji w dniu 03. lipca 2020 r. przeprowadzono wybory w Regionie IPA – Kołobrzeg. Nowym Przewodniczącym Regionu na kolejne 4 lata został kol. Robert Szukalski.

3.  W tym roku wybory odbędą się jeszcze w Regionach IPA : Białogard i Gryfino (październik) oraz Szczecin (grudzień).

4. W maju br. koleżanka Bożena Świątczak złożyła do Prezesa ZGW IPA – Szczecin pismo o rezygnacji z pełnienia społecznej funkcji zastępcy sekretarza. Jej miejsce zajęła kol. Elżbieta Szatanik z regionu IPA – Szczecin.

5. Od czerwca br. ruszył program sieci siłowni na terenie całej Polski – CALYPSO                             FITNESS z opracowanymi specjalnymi cenami dla członków IPA. Do końca sierpnia br. mamy czas, aby zapisało się 150 członków co pozwoli na utrzymanie cen karnetów poniżej 60 zł dla każdego chętnego. Szczegóły programu i cennik znajdują się u Przewodniczących Regionów IPA.

6. W drugiej połowie lipca br. zostanie przysłane kolejne wydanie gazety IPA nr 77  – po odbiór należy zgłaszać się u Przewodniczących Regionów.

7. Aktualnie do naszej Grupy Wojewódzkiej IPA w Szczecinie zostało przyjętych 35 nowych członków.

Servo Per Amikeco !!!