Spotkanie IPA w Straslundzie

W dniu 30 października 2021 r. w Störtebeker Brauquartier w Straslundzie odbyła się 9. Krajowa Konferencja Delegatów Grupy Regionalnej IPA Meklemburgia-Pomorze Przednie. Podczas spotkania przedstawione zostało sprawozdanie z pracy grupy z ostatnich  4 lat, odbyły się również wybory nowego zarządu.

Na zaproszenie Krajowego Lidera Grupy – kolegi Nilsa Hoffmanna – Ritterbuscha, w spotkaniu wziął udział  kol. Grzegorz Sudakow – Przewodniczący Regionu IPA – Szczecin. Podczas swojego wystąpienia, przewidzianego w agendzie obrad kol. Grzegorz Sudakow przedstawił działalność Zachodniopomorskiej Grupy Wojewódzkiej IPA w Szczecinie, a także zaprosił naszych kolegów z Meklemburgii – Pomorza Przedniego do dalszej współpracy i wspólnych spotkań. Jedną z propozycji była możliwość zwiedzenia Pomorza Zachodniego. Omówił również najważniejsze założenia projektu pn. „Kompleksowe usprawnienie funkcjonowania Policji w zakresie zapobiegania i zwalczania ekstremizmu i przestępstw z nienawiści w województwie zachodniopomorskim”, którego głównym realizatorem jest Komenda Wojewódzka Policji Szczecin, a jednym z partnerów Grupa Regionalna IPA Meklemburgia-Pomorze Przednie.

Po zakończeniu oficjalnej części spotkania uczestnicy mieli możliwość wzięcia udziału w zwiedzaniu browarni  z przewodnikiem, a następnie degustacji piwa.

Servo Per Amikeco !!!