Spotkanie opłatkowe 2023 w Regionie IPA – Kołobrzeg

W dniu 08 grudnia 2023 roku Region IPA Kołobrzeg dla swoich członków i sympatyków zorganizował „Spotkanie Mikołajkowo – Opłatkowe 2023”na terenie kawiarni Ośrodka Wczasowego „Chalkozyn” w Kołobrzegu. W spotkaniu brało udział 25. członków i sympatyków naszego stowarzyszenia Regionu IPA Kołobrzeg. Gościem honorowym był kol. Waldemar Sosnowski – Przewodniczący Regionu IPA w Białogardzie.

Serdeczne podziękowania składam sponsorom, dzięki którym można było zasiąść przy suto zastawionym stole i wspominać dzieje naszego stowarzyszenia oraz planować przyszłe imprezy  i spotkania rekreacyjne. I tak dziękuję serdecznie:

– właścicielom zakładu piekarniczo – cukierniczego Bogumile i Adamowi Wierzbowskim                          w Kołobrzegu za przekazane pieczywo i słodkości, które umiliły wspomnienia,

– dyrektorowi zakładu produkcyjnego Lisner Sp. z o.o w Charzynie – Krzysztofowi Bień                           za przekazane przetwory rybne,

– firmie  „Gobarto Dziczyzna”  Sp. z o.o. z siedzibą Grabkowo / Jutrosin za przekazane wyroby                   z dziczyzny.

Wszystkim darczyńcom i uczestnikom spotkania jeszcze raz serdecznie dziękuję.

Servo Per Amikeco !!!  Autor – kol. Robert Szukalski Przewodniczący Regionu IPA – Kołobrzeg