SunRoom – obiekt rekomendowany IPA w Szczecinie

SunRoom Szczecin to wygodne, przestronne i słoneczne mieszkanie, które sprawia, że nasi goście czują się komfortowo, czerpiąc jednocześnie radość z przebywania razem, swobody i zadowolenia podczas pobytu. Każdy znajdzie w naszej ofercie coś dla siebie. Apartament został urządzony  w domowym stylu, dzięki czemu każdy będzie miał poczucie pobytu jak w domu, a nie w hotelu. Będzie nam miło powitać naszych Gości osobiście, przekazując im klucze i móc zamienić parę słów. Z myślą o nich przygotowaliśmy również materiały informacyjne i mapki dotyczące miasta, aby przybliżyć im Szczecin i ułatwić przemieszczanie się po nim. SunRoom Szczecin mieści się w budynku mieszkalnym w doskonałej lokalizacji w samym centrum i oferuje apartament z widokiem na miasto i wewnętrzny zielony dziedziniec wyposażony w urządzenia do ćwiczeń i rekreacji. Apartament jest słoneczny i przestronny, wygodnie urządzony, z dwoma rozkładanymi sofami. Z przyjemnością ugościmy od 1 do 4 osób.

Na Gości będzie czekać zestaw do parzenia kawy i herbaty. Apartament przyozdobiony jest licznymi plakatami znanych artystów, co na pewno umili pobyt. W apartamencie jest zagospodarowana część z jadalnią oraz z dostępem do w pełni wyposażonej kuchni z lodówką, zmywarką i płytą kuchenną, z możliwością skorzystania z podstawowych naczyń i garnków. Apartament dysponuje częścią wypoczynkową z telewizorem LCD z dostępem do kanałów naziemnych oraz z dostępem do bezpłatnego Wi-Fi. W apartamencie znajduje się łazienka z prysznicem (z hydromasażami), toaletą, bidetem i suszarką do włosów. Dla Gości został udostępniony również przestronny balkon, ze stolikiem i dwoma krzesłami, z widokiem na ulicę i znane budynki jak PAZZIM (z kompleksem SPA i słynną restauracją Cafe 22, z piękną panoramą na miasto) czy CH Galaxy. SunRoom Szczecin znajduje się w doskonałej lokalizacji komunikacyjnej, około 100 m od najbliższych przystanków tramwajowych na Placu Rodła, (np. tramwaje nr 3 i 1), bezpośrednio skomunikowane z Dworcem Kolejowym Szczecin Główny (1,8 km). Tramwajami bezpośrednio można dojechać do takich dzielnic jak Niebuszewo, Pomorzany, Krzekowo, Stocznia Szczecińska, Gumieńce, Głębokie i wiele innych. Na Placu Rodła znajduje się również pętla autobusowa, którą można dojechać do Polic, Gocławia, os. Arkońskie, os. Bukowe i wielu innych. Udogodnieniem jest również Przystanek LOT, który jest idealny dla przylatujących do Szczecina Gości. SunRoom Szczecin znajduje się w miejscu, z którego jest bardzo blisko  do licznych atrakcji turystycznych, sklepów, restauracji, w tym CH Galaxy (200 m) i GH Kaskada (650 m), dodatkowym udogodnieniem są sklepy spożywcze na parterze budynku mieszkalnego oraz bliskość do stacji benzynowej Orlen (100 m).
W obrębie budynku, w którym zlokalizowany jest obiekt, znajduje się bezpłatny parking, natomiast trzeba mieć na uwadze, że przy ulicy  jest publiczny płatny parking w godzinach 8:00-17:00.
Centrum miasta to świetny wybór dla osób, przyjeżdżających w celach biznesowych lub turystycznych.

Dla naszych Gości IPA przygotowaliśmy specjalny rabat 20% od ceny dnia.

Prosimy o kontakt e-mailowy w celu ustalenia dostępności i ceny apartamentu. 

sunroom.szczecin@gmail.com

Szczecin, 11.09.2019 r. kol. Małgorzata Wiszniowska – Tarnowska