Turniej tenisa stołowego w Straży Granicznej

odznaka X

Turniej tenisa stołowego w Straży Granicznej.
Na początku maja Region Straż Graniczna-Szczecin zorganizował kolejny, już 3 turniej tenisa stołowego. W ośrodku „Bene Sport Centrum” w Szczecinie spotkali się członkowie i sympatycy IPA. Po rozlosowaniu par przystąpiono do rozgrywek. Zawody prowadzono w kategorii żeńskiej i męskiej w systemie pucharowym. Spawnie prowadzone poszczególne spotkania pozwoliły na przeprowadzenie dodatkowej rozgrywki – debla.Trzeba przyznać, że poszczególne mecze były bardzo zacięte, a u pań oprócz zaciętości można było zauważyć „bardzo wysoki” poziom.

rozgrywki
W kategorii pań najlepszymi zawodniczkami okazały się:
1 miejsce – kol. Mariola Świątczak – Stargard,
2 miejsce – kol. Krysia Majunka – SG Szczecin,
3 miejsce – kol. Małgosia Wiszniowska – SG Szczecin.
W kategorii panów najskuteczniejsi to:
1 miejsce – kol. Robert Łukojć – Szczecin,
2 miejsce – kol. Mirek Małysko – SG Szczecin,
3 miejsce – kol. Darek Boruczyński – Szczecin.
debel
W deblu spotkali się przedstawiciele Regionu Szczecin i Straży Granicznej. Po bardzo zaciętym meczu wygrali koledzy z Regionu Szczecin.
Po zakończonych rozgrywkach spotkaliśmy się przy grillu, gdzie wzmocniliśmy się kiełbasą przyrządzaną przez samego szefa baru. W trakcie biesiady Przewodniczący Regionu SG Szczecin wręczył dyplomy za pierwsze 3 miejsca, a najlepszym puchary. Każdy z zawodników otrzymał gadżety związane z szeroko pojętym sportem masowym.
Korzystając z okazji kol. Mirek Borowczak i kol. Zygmunt Świtała otrzymali odznaki X-lecia IPA z rąk przewodniczącego Regionu SG Szczecin. Zabawa była przednia, więc wszyscy z imprezy byli zadowoleni.
Mirosław Dombrowski
Zdjęcia – IPA Stargard