Zapisy na szkolenie IPA w Gimborn 2019

Co roku, w porozumieniu z Sekcją Polską IPA, organizowane są w Centrum Szkoleniowym  w Gimborn (Niemcy) szkolenia dedykowane naszym funkcjonariuszom. Już dziś zapraszamy Was na kolejne seminaria!     Zapisy tylko do 8 lutego!

Koszt uczestnictwa w takim seminarium (szkolenie, noclegi i posiłki) to 300 Euro. Krajowy Zarząd Sekcji Polskiej IPA  podjął decyzję o dofinansowaniu w wysokości po 100  Euro dla 10 członków IPA, które zgłoszą się na szkolenie polsko – niemieckie. Całe szkolenie tłumaczone jest na język polski!

Wszystkie osoby chętne do udziału w seminarium muszą się zgłosić do Prezesa Grupy Wojewódzkiej IPA – Szczecin do której należą w terminie do 8 lutego 2019 roku! 

Tematy tegorocznego seminarium:

Przestępczość transgraniczna, przykład: handel ludźmi – zadania i możliwości współpracy transgranicznej dla Policji. Celem spotkania jest aktualna informacja o obecnych formach handlu ludźmi  do Polski i Niemiec. Przeanalizowane zostaną warunki życia ofiar handlu ludźmi w ich ojczystych krajach oraz w krajach docelowych  oraz przedstawione metody i kierunki ich przerzucania do Europy i w ramach Europy. Ponadto będą ukazane i przedyskutowane na bazie wybranych przykładów możliwości ich ścigania przez Policję, a także możliwości w zakresie współpracy transgranicznej.

Jeśli masz jakieś wątpliwości lub pytania dotyczące udziału w seminarium napisz do nas na adres : 1vice.prezydent@ipapolska.pl