Zaproszenie na rajd rowerowy IPA-maj 2022

Gryfiński Region IPA z wielką przyjemnością zaprasza wszystkich członków i sympatyków IPA na rajd rowerowy.

Impreza startuje w dniu 15 maja 2022 roku o godzinie 9.30 na gryfińskim nabrzeżu, skąd ruszamy odnawianą ścieżką rowerową w kierunku Niemiec, przeprawimy się  przez Odrę do miejscowości Mescherin, gdzie na wzgórzu widokowym zobaczymy panoramę Dolnej Odry oraz pozostałości okopów z II wojny światowej. Dalej przejedziemy nowo wybudowaną ścieżką rowerową w kierunku Rosówka i do miejscowości Rosów, w której będzie drugi przystanek. Następnie udamy się w kierunku Tantow i  Salvey Mühle 3, gdzie będzie trzeci przystanek. Następnie starym traktem udamy się w kierunku Gartz (Oder).

Po krótkim spacerze po mieście udamy się na lody w nadodrzańskiej lodziarni, gdzie odbędzie się ostatni postój. Posileni  odpowiednią dawką kalorii udamy się w kierunku Gryfina. Zakończenie rajdu zaplanowano na terenie OSiR-u w Gryfinie, gdzie na każdego będzie czekała pożywna zupa gulaszowa oraz ognisko, przy którym będzie można upiec kiełbaski. Około godziny 16.00 członkowie Gryfińskiego Stowarzyszenia Ratowniczego przypomną podstawowe zasady dotyczące udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

Koszt udziału w imprezie to 30 zł (posiłek i napoje).

Chęć udziału w imprezie proszę zgłaszać koledze Grzegorzowi Klimkowi telefonicznie,  pod nr tel. 501-187-893, do dnia 10 maja 2022 roku.

Servo Per Amikeco !!!

Serdecznie zapraszam do czynnego spędzenia niedzieli wraz z IPA – kol. Grzegorz Klimek Przewodniczący Regionu IPA w Gryfinie