Spotkanie przy golfie

Pole golfowe Binowo zaprasza

Szanowne Koleżanki i Koledzy

Jako Przewodniczący Regionu IPA w Gryfinie mam ogromną przyjemność zaprosić Was na spotkanie przy golfie, które odbędzie się w w dniu 29. maja 2019 roku (środa) na polu golfowym w Binowie.

Dzięki tej imprezie wszyscy uczestnicy będą mieli niepowtarzalną okazję poznać zasady gry w golfa, odbyć godzinny trening pod okiem wykwalifikowanego instruktora oraz zmierzyć się w kameralnym turnieju golfowym. Oprócz gry w golfa będzie niepowtarzalna okazja spędzenia czasu na świeżym powietrzu na skraju Puszczy Bukowej w miłym i sympatycznym towarzystwie.

W trakcie spotkania przewidziana jest biesiada grillowa, a zwieńczeniem spotkania będzie uroczyste wręczenie nagród zwycięzcom turnieju.

Zapisy do udziału w spotkaniu prowadzi Przewodniczący Regionu IPA Gryfino kol. Grzegorz Klimek (zgłoszenie telefoniczne pod nr tel. 501-187-893), koszt udziału w imprezie wynosi 100 zł od uczestnika, płatne koledze Grzegorzowi Klimkowi w ustalony indywidualnie sposób.

Z uwagi konieczność rezerwacji pola do gry w golfa zapisy przyjmowane będą do 15. maja 2019 roku (liczba uczestników ograniczona).

Zapraszam serdecznie.

Program wycieczki do pobrania: Oferta Golf – Binowo